Zalecenia dot. spotkań w ramach projektu Śląsk Przyjazny Seniorom

Spotkania w ramach projektu „Śląsk Przyjazny Seniorom” odbywają się w grupach 5 osobowych. Godziny spotkań oraz grupy zostają ustalone w porozumieniu z koordynatorami projektu. Chorzów tel. 32 307 53 29, Świętochłowice tel. 32 349 18 99, zalecamy udział Seniorów w wieku do 70 lat. Przypominamy że, zgodnie z wytycznymi ograniczeń dot. „Covid-19” Zaleca się Seniorom powyżej lat 70 pozostanie w domach. Zalecenia i zasady ograniczeń są opublikowane pod linkiem

Zajęcia odbywają się zgodnie z zasadą „ZGROMADZENIA I SPOTKANIA” W zgromadzeniach publicznych może uczestniczyć max. 5 osób. Uczestnicy mają obowiązek zakrywania nosa i ust oraz zachowania 1,5 m odległości od innych osób.

Seniorze, uważaj na siebie! W dużych skupiskach ludzi koronawirus i inne wirusy łatwiej się rozprzestrzeniają. Dlatego też – ogranicz wyjścia z domu i unikaj miejsc publicznych. Poproś bliskich o pomoc w codziennych czynnościach. Skorzystaj z infolinii, dzięki której otrzymasz pomoc w zrobieniu zakupów. Jeśli nie możesz zostać w domu, korzystaj z godzin dla seniorów i idź do sklepu w godzinach 10:00-12:00. Przede wszystkim jednak – zasłaniaj nos i usta.

22 505 11 11 –  infolinia dla osób powyżej 70. roku życia

dodatkowe informacje dla Seniorów znajdziecie Państwo (tutaj)

Dodaj komentarz